Break Your Head to Solve the Problems

Od marca br. uczniowie naszej szkoły współpracowali w ramach międzynarodowego projektu eTwinning pt.: “Break Your Head to Solve the Problems”.

Celem projektu było: rozwijanie logicznego myślenia, doskonalenie języka angielskiego, poznanie zasad realizacji projektów międzynarodowych, współpracy               i partnerstwa, wykształcenie postawy odpowiedzialności jednostki za realizację zadania zespołowego, integracja zespołu.

Wraz z uczniami  Vocational School of Logistics Services z Pragi i The Secondary Industrial School z Dubnicy Słowackiej oraz Zespołu Szkół Nr 42 z Warszawy nasi podopieczni przygotowywali zadania dla grup, rozwiązywali problemy algorytmiczne,  grali w szachy, uczestniczyli w quizach oraz spotkaniach online.

W dniu 22.06.2022 r. projekt pt.: “Break Your Head to Solve the Problems” został zakończony, czego efekty są widoczne na platformie TwinSpace.

W projekcie uczestniczyli: Krystian Kopeć,Wiktor Piekarniak, Adrian Ćwil, Aleksander Nowacki, Artur Świderczak, Eryk Stankiewicz, Jakub Dobkowski, Jan Polewski, Kamil Czernik, Mateusz Łaszkiweicz, Aleksander Marciniak, Jakub Wojtkowski, Sebastian Borowski. Za swoja pracę otrzymaja dyplomy takie jak Krystian Kopeć, który wyróżnił się niebywałą aktywnością.

link do fotoksiążki:

Break your head to solve the problems_Presentation (fliphtml5.com)

Koordynator projektu: Marzena Buszka