„Chcemy Cię po tej stronie”

„Chcemy Cię po tej stronie”,

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji wolontariackiej „Chcemy Cię po tej stronie”, skierowanej do młodzieży przybywającej na oddziale psychiatrii w szpitalu przy ul. Sobieskiego. Wykonane zdjęcie będzie wisieć na szpitalnym korytarzu oddziału. Mamy nadzieję, że będzie dla pacjentów wyraźnym wsparciem oraz informacją, że nie są sami w przeżywaniu swojego kryzysu.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji i pomagali w rysowaniu napisu i zrobieniu zdjęcia: Joannie Buczek, Bartkowi Grabowskiemu, Jakubowi Pietrasikowi, Patrykowi Skowronkowi, Kacprowi Dei, Michałowi Gadomskiemu, Oskarowi Sewerynowi, Kacprowi Mularczykowi, Michałowi Gadomskiemu, Sebastianowi Szewczakowi, Maciejowi Spilaszkowi i Bartoszowi Szepietowskiemu.

Anna Wodzińska

Skip to content