Wyniki konkursu RAZEM PISZEMY KONSTYTUCJĘ 3 MAJA

Wyniki konkursu   ,,RAZEM PISZEMY KONSTYTUCJĘ  3 MAJA’’ Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu ,,Razem piszemy Konstytucję 3 maja’’, który został zorganizowany w naszej szkole z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji  3 maja. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o pierwszej europejskiej konstytucji oraz promowanie pięknego pisania. Komisja w składzie: Katarzyna Ołdak – dyrektor  ZS 28 Roman Górski – nauczyciel historii Jolanta Firmowska – nauczyciel bibliotekarz przyznała nagrody I    miejsce   –  Igor Strzelczyk   kl. 2e5
II  miejsce   –  Kacper Szymański   kl. 2e III miejsce   –  Kamil Grzywacz    kl. 1a wyróżnienie  – Aleksander Jancewicz  kl.3e Gratulujemy! Specjalne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nagród.
Skip to content