Olimpiada Seniorów

28 września2019 r. na obiektach KS ” Polonia”w Warszawie odbyła się  III Warszawska Olimpiada Seniorów. W zawodach uczestniczyło ponad 1000sportowców seniorów ze wszystkich dzielnic Warszawy. Żoliborz reprezentowała grupa ponad 40 zawodników , w tym czterech nauczycieli z naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali w 10 konkurencjach  sportowych. W klasyfikacji generalnej reprezentacja Żoliborza uzyskała ogromny sukces , ponieważ  zajęła drugie miejsce spośród wszystkich dzielnic w Warszawie. 19 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w zabezpieczeniu tego wielkiego przedsięwzięcia. Jak w czasie poprzednich imprez , tak i w tym dniu nasi uczniowie znakomicie radzili sobie przy obsłudze technicznej i sędziowskiej przez cały czas trwania olimpiady. Praca naszych uczniów została doceniona przez organizatorów olimpiady , jak i Radę Seniorów m.st. Warszawy i Radę Dzielnicy.

Skip to content