Bożonarodzeniowa paczka dla Kresowiaków

Szanowni Państwo

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 28 w odpowiedzi na apel Niezależnego Zrzeszenia Studentów Organizacji Uczelnianej Uniwersytetu Warszawskiego,

Zaprasza do wsparcia akcji ,,Bożonarodzeniowa paczka dla Kresowiaków” organizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen.

W tegorocznej edycji zbieramy:

• artykuły spożywcze takie jak: cukier, konserwy mięsne lub rybne, ryż, kasza, makarony, herbata, kawa, warzywa i owoce w puszkach, kakao, słodycze, ciastka, bakalie itp.
  • artykuły chemiczne używane w gospodarstwie domowym: proszki do prania, środki czystości itp.

W szczególności zachęcamy młodzież i dzieci do przekazywania własnoręcznie zrobionych kartek świątecznych z życzeniami!

Dary należy dostarczyć do 13 grudnia 2021 do wyznaczonego punktu zbiórki (sekretariat uczniowski lub sala nr 6)

Zebrane artykuły zostaną dostarczone do potrzebujących, aby mogli oni poczuć wsparcie swoich rodaków.