KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO “LET’S LISTEN!”

W poniedziałek 29.11 na drugiej godzinie lekcyjnej g. (8.35) s. nr 19 odbędzie się konkurs języka angielskiego “Let’s Listen!”. Będą mogli się w nim zmierzyć chętni uczniowie klas 2 i 3, którym dobrze idzie rozumienie ze słuchu w języku angielskim. Konkurs będzie polegał na wykonywaniu zadań na podstawie usłyszanych tekstów (będzie to zaznaczanie odpowiedzi a,b,c, uzupełnianie luk, odpowiadanie na pytania).

Czas konkursu: 45 minut

Poziom: B2/C1

Nagrody: Wszyscy którzy wezmą udział w konkursie, nie zajmą żadnego miejsca, ale uzyskają wynik na poziomie min. 50% otrzymają ocenę 5 (o wadze 3).

Osoby które zajmą 1, 2 i 3 miejsce otrzymają ocenę 6 (o wadze 4). Dodatkowo, uczeń który okaże się zwycięzcą otrzyma nagrodę rzeczową.

Zgłoszenia: Zgłoszenia przyjmowane są do środy 24.11. Chętni uczniowie zapisują się do Anny Wodzińskiej – po lekcji lub przez dziennik Vulcan. Ilość miejsc ograniczona!:)

Skip to content