Piknik 2023

13 września 2023 r. o godzinie 12:15 na obiektach sportowych , odbędzie się piknik sportowo – naukowy z udziałem wszystkich  uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

W programie będą zawody w piłce nożnej o mistrzostwo szkoły oraz konkurencje sprawnościowo – siłowe.

Zachęcamy, aby każda klasa wystawiła swoją reprezentację. Za  zajęcie pierwszych trzech miejsc zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Jednocześnie obok rozgrywanych konkurencji sportowych,  nauczyciele z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych przygotują stanowiska z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi  dla młodzieży  w postaci  : quizów, testów, pytań, zadań, krzyżówek, materiałów archiwalnych  ( np. historycy ). 

Każdy uczestnik pikniku może podejść do każdego z nauczycieli i poprosić o zadanie do wykonania . Poprawne rozwiązanie zostanie uhonorowane stosowną oceną ,zapisaną na karcie uczestnika pikniku, którą każdy uczeń otrzyma  od swego  wychowawcy.

W czasie trwania tego wydarzenia przedstawiciele samorządu szkolnego będą wydawać jabłka, które zostaną zakupione z funduszy Rady Rodziców naszej szkoły.

Skip to content