GŁOSUJMY NA FILM MAĆKA I FILIPA !!!!

Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w ramach projektu ,,Fascynująca Ziemia ” zorganizował konkurs ,,Czym zajmuje się Geofizyk ? ” . Zadaniem konkursu było przygotowanie krótkiego / 4- minutowego / filmu dotyczącego pracy naukowców z dziedziny geofizyki.

 

Uczniowie klasy 1 a -Maciej Spilaszek i Filip Zacharek przygotowali film i zgłosili go konkursu .Zrealizowany film został zakwalifikowany do drugiego etapu konkursu i opublikowany na kanale You Tube Instytutu Geofizyki PAN i od dziś można na niego głosować .

Każdy głos jest ważny i może decydować o wygranej w konkursie .Prosimy o głosy . Polecamy dzieleniem się linkiem .

 

Oddanie głosu na film następuje poprzez przycisk ,, To mi się podoba ” . Głosować można do 4 czerwca br https://www.youtube.com/watch?v=LxANu7zlDzM&list=PLiWRn6uRXqimxdi89aPv8k2SOrr9YP8MZ&index=2&t=129s

Doceniajmy pracę naszych kolegów.

Skip to content